רכילות מקומית

רגע לפני

שעם ישראל יגדוש בהמוניו את הפארקים, החניונים ואיי התנועה לטובת הנפנוף המסורתי של יום העצמאות, קבלו תמונות מדגמיות מהפעילות הענפה שהתקיימה במתחם לה פארק בחולון בחול המועד פסח וכללה, בין היתר, יריד דוכנים מגוון, הצגות ילדים, הופעה של מיכל הקטנה, הקרקס האפריקאי ועוד- וזה עוד בלי להזכיר את רכבת הפארק הפועלת במקום, שייט באגם הסירות […]

יבורך

ערן בן סימון ממסעדת אווזי בחולון, שלרגל יום העצמאות מגדיל לעשות ומעניק לכל חייל וחיילת שמגיעים למסעדה שלו על מדים- ארוחה בחינם. שאפו!

תתקשרו לברך גם

את אילן פנחס מחולון, ששימש בחמש וחצי השנים האחרונות כשף הרשתי של רשת הבורגריםBBB וקיבל השבוע קידום בדמות תפקיד סמנכ"ל הרשת, לא פחות.

מזל טוב

גם לתומר וטל נקדאי, להולדת הבן, אור נחמן. הברית נערכה באולמי מפלים בראשון לציון, בנוכחות חברים ובני משפחה, ביניהם גם רונן, הסב המאושר, שחקן עבר בהפועל חולון בכדורגל, ועומרי, הדוד הגאה, ששיחק גם הוא בליגת העל בכדורגל.

תראו איזו חמודה

אגם ג'ורג'י מבת-ים, שחגגה יום הולדת ממש השבוע, בסמוך ליום ההולדת של המדינה. מזל טוב ולתפארת מדינת ישראל!

כנראה שקצת התרגשנו, אחרת איך יכול להיות שהתבלבלנו וכתבנו ששילה פריזאן

נדל"ן בכירה ברשת אל הנכס סניף חולון וזוכת תואר "הסוכנת הטובה ביותר" וחברה במועדון הזהב של הרשת, היא רק ארבעה חודשים בתחום, כשמאחוריה בעצם כבר למעלה משנתיים וחצי ניסיון ולא מעט קבלות על הצלחה מוכחת?

שמעו סיפור:

צוות הפיקוח של עיריית בת-ים סייר בתחילת השבוע ברחבי העיר ובסמוך לחוף הדקלים נתקל בתוכי אפור עם זנב אדום משוטט. הפקחים אספו את התוכי, שמצידו שיתף עימם פעולה ונענה לקריאתם, והעבירו אותו למשרדי רשות הפיקוח. במקביל, החלו החיפושים אחרי בעליו, ואלו אותרו תוך זמן קצר באמצעות פוסט שפרסמו בפייסבוק. ואכן, במהרה הגיע דודי, בעלי התוכי […]

ואם אתם כבר בטיילת בת-ים

למה שלא תקפצו להתרשם מקרוב מ"קאזה על הים"- אולם אירועי בוטיק ומסעדה, שנפתח שם ממש השבוע, בניצוחו של שף דניאל לוי הבת-ימי? גם ב"קאזה" על הים" עומלים על אירוע פתיחת העונה ומתכננים שם הפקה של תחרות "נערת החוף" לכבוד הקיץ שמגיע. (צילום: סמי טהרני)

אוטוטו קיץ

שי אטיאס וחיים קונסלוס, ממסעדת סטלה ביץ' בטיילת בת-ים, לא חיכו להכרזה הרשמית ופתחו כבר השבוע את הקיץ ואת עונת הרחצה, עם הרבה שמש, ים ודגים על האש. אלא שלבאים בשערי המסעדה מחכה הפעם הפתעה לא שגרתית: רכב מתנה- מכונית מרצדס יוקרתית, שתוגרל בין הסועדים שיזמינו ארוחת דגים, או בשרים על האש. תודו שהפיתוי גדול. (צילום: […]