רכילות מקומית

השיר שלו

ב"בית להיות" בחולון התקיים השבוע בוקר מוסיקלי בהשתתפות חברי הבית ותלמידי בית הספר הרצפלד בעיר. התלמידים, ביחד עם המנהל המוסיקלי בבית הספר אודי אהרוני , הופיעו בפני חברי "בית להיות" בביצוע שירים מקוריים שכתבו והלחינו לבד. את האירוע חתמו במחווה מרגשת לניצול השואה ונותן עדות "בבית להיות", ישראל בק, כאשר הלחינו וביצעו שיר שהוא כתב- […]

יעל ואני

רגע לפני הבלגאן של פורים, יעל שרוני ("רמזור") ובתה קפצו השבוע להיכל  ice peaks  בפארק פרס בחולון, ליהנות מזמן איכות משותף על משטח הקרח.

אחד מכולנו

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן התארח ביום שישי האחרון באירוע "שישיתרבות" בהנחיית עו"ד עידן אבואב במתחם הקאנטרי בחולון. עשרות תושבים הגיעו לשמוע את השר כהן, בן העיר מאז ומעולם, והראשון שמייצג את חולון בפורום הבכיר של הקבינט הביטחוני-מדיני. עם סיום האירוע התפנה השר כהן לענות על שאלות מהקהל ואף הצטלם עם וותיקי העיר.

פרץ של אהבה

כ- 600 ילדים בעלי צרכים מיוחדים הגיעו יחד עם בני משפחותיהם לנשף פורים שארגנה עבורם עמותת אהב״ה. בין המפורסמים שבאו לשמח את ליבם היו: אורי גלר, ליאון שניידרובסקי ויואב בר כוכבי הילדים, השף טום אביב, שיע פינגלבויים, רינת גבאי ויובל המבולבל, אופירה אסייג ומעל כולם- קובי פרץ, ששר באופן אישי לנער רפאל בכר, המאובחן עם […]

משלוח אקספרס

עובדי חברת אמריקן אקספרס GBT נתרמו להכנת משלוחי מנות למשפחות נזקקות ולנוער בסיכון בבת-ים. העובדים קנו וארזו משלוחי מנות מיוחדים ומפנקים, ובסיום שלב ההכנות התגייסו יחד עם בני משפחותיהם להובלת וחלוקת המשלוחים.

גם עדן

מדי שנה בחג פורים יוצאת לדרך "רכבת החיוכים" של עמותת גדולים מהחיים ובתוכה  800 ילדים חולים ובני משפחותיהם. אל הנוסעים מצטרפים ליצנים, מאפרים, אמנים, זמרים ועוד… הנוסעים הגיעו השבוע למרכז הקונגרסים בחיפה, שם נהנו מהופעה של סטטיק ובן אל ושל הזמרת עדן טהרני מחולון, הזכורה מ"אקס פקטור ישראל", שריגשה את הקהל בהופעה מיוחדת עם השיר […]

מפיצים אור

מתנדבי "סיירת אור", הפועלת במסגרת תכנית "חיבורים חולון" של רשת קהילה ופנאי, מגיעים במהלך ימי החג כשהם מחופשים ומצוידים במשלוחי מנות שהכינו, לבתיהם של קשישים וקשישות בודדים ומשמחים אותם באווירה פורימית ומשלוח מנות מתוק.

אנשים יקרים

בנקאי סניף בנק מרכנתיל בבת-ים, מעין וידידיה, הצטרפו למסיבת חג הפורים במעון ויצ"ו בבית פרו ביפו ד' ושימחו את ילדי וצוות המעון במשלוחי מנות.

יחד, כל הדרך

. נבחרת בית ספר יחד בחולון, בהובלתו של המאמן אלכס קבקוב, זכתה בתחרות הכדורשת העירונית והיא עולה לשלב התחרות הארצית. בהצלחה!